Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj v sálové kopané

9. 8. 2016

       Dne 20. listopadu 2015 byl, jako každý rok, uspořádán v České Kamenici turnaj v sálové kopané pro žáky speciálních škol. Sedm týmů, v systému každý s každým, se utkalo v městské sportovní hale. Naše družstvo ve složení Sebastian Červeňák, Dušan Červeňák, Marek Danko, Marcel Stankovič nastoupilo v šesti 8min zápasech. Po odchodu zkušených hráčů ze školy, nastoupili noví, mladší a nezkušení hráči. Nelehkého úkolu se chopili se ctí. Zklamáním byl brankář týmu, který nechal své spoluhráče na holičkách a do školy vůbec nedorazil. Náhradník nebyl na svou roli připraven a pustil téměř každou střelu. Celkově naše družstvo sice obsadilo poslední místo, ale nasbíralo zkušenosti k dalším zápasů, které jistě dopadnou o poznání lépe.